Pierwszy news... od wieków.
  • 0
  • Stara Gwardia

Cześć,

jakże to sentymentalna podróż przedzierać się przez tysiące wątków i tematów, z zaginionego i magicznie odnalezionego forum. Tyle historii i wspomnień :)

Oddajemy w Wasze ręce przywróconą i nieco uporządkowaną bazę starego Hunted. Nasz pomysł jest prosty - postarać się przekształcić forum w fajne miejsce dla fajnych ludzi. Obecnie ciężko znaleźć tak fajną społeczność jaką była ta obecna na H, może więc warto postarać się, aby ją wskrzesić.

Dziś, na nieco innych zasadach, których fundamentem jest Hunted, a wspólnym mianownikiem fajni ludzie i szeroka tematyka gier. Daj znać co myślisz...

Pozdrawiamy,
    Załoga

0_1481759995907_gadia-smaller.png

P.S. Udało się odzyskać i odspamować i odświeżyć Tibia Wiki, która ma nadal ponad 1,5 mln odsłon miesięcznie! Tam też warto zerknąć. :drum:

Niektóre funkcje mogą wkurzać, niektórych może brakować. Jeśli macie jakieś własne pomysły co do funkcji jak i samego założenia - przeklikajcie i dajcie znać.

ostatnio edytowany przez bosal
  • 1
  • Dobra robota.

Pozdrawiam i życzę miłej soboty.

• 0
  • I co, dzieje się coś? (ten skrypt forum jest straszny :P)

• 0
  • Stara Gwardia

Czemu straszny ? Na razie oczyszczam ze SPAM accounts i z kont, ktore nie maily postow (dlatego moze troche wolniej dzialac). Juz jestesmy na finiszu :)

ostatnio edytowany przez bosal
  • 0
  • Myślę, że to świetny pomysł!

P.s. bosal unban na tibia.pl plz
    nick: Even

• 0
  • Bosal jest mozliwe jakis kontakt z Tobą?

Miałem admina na tibia-wiki.net - Ripper

zapewne mnie pamiętasz.. straciłem prawda admina i dostałem bana(nie wiem za co)
    chętnie wrócę do starej funkcji tylko nie mam uprawnień. Pozdrawiam :)

• 8
    Wyświetleń
  • Zaloguj się, aby odpowiedzieć.
  • Wygląda na to, że Twoje połączenie z Pierwszy news... od wieków. zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.